Rodzice Filipa2015-09-25
Bardzo dobry lekarz pod każdym względem. Operował naszego dwu letniego synka, wszystko dobrze się skończyło. Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalizmu i podejścia Pana doktora do sytuacji, a przede wszystkim do tego, jakie ma podejście do dzieci oraz rodziców. Naprawdę polecamy Pana Macieja.
Mama Jasia (pępek)2015-07-16
Wspaniały lekarz.Pełen profesjonalizm.Znokomite podejście do małego pacjenta jak i do rodzica.Wiele mu zawdzięczamy.Wyrozumiały i chętnie odpowiada na wszystkie pytania.Polecam z czystym sumieniem ;)
Kamila2015-07-10
Podzielam wszystkie pozytywne opinie o Panu Macieju. Od pierwszej wizyty pełen profesjonalizm. Do Pana Macieja trafiliśmy z naszym 3,5 letnim synkiem z podejrzeniem przepukliny pachwinowej. Pan Maciej potwierdził diagnozę. Jako pierwszy lekarz(a byliśmy już po kilku wizytach u chirurga) wyjaśnił na czym opiera się diagnoza, jak będzie wyglądało leczenie i rekonwalescencja. Pan doktor przeprowadził operację( już po kilku godzinach syn zachowywał się jak zupełnie zdrowe dziecko) na najwyższym poziomie. Syn nawet się nie zorientował, że był operowany. Nie uronił nawet jednej łezki podczas całego przebiegu operacji(przed, w trakcie i po). A to duża zasługa Pana Macieja, który wraz ze swoim personelem stworzyli atmosferę przyjazną dziecku i rodzicom. Blizna jest malutka i już prawie niewidoczna:-) Staś do dzisiaj prosi,aby zabrać go do Pana lekarza, ale "tego fajnego". Dzisiaj jesteśmy już tydzień po operacji i syn czuje się świetnie. Polecam wszystkim usługi jakie świadczy Pan Maciej:-) Oby więcej takich jak lekarzy w naszej służbie zdrowia:-) Dziękujemy za wszytko:-)
1 2 3